پیام سایت

بزرگترین افتخاردر این نیست که هرگززمین نخوریم ، بلکه در برخواستن پس از هر بار زمین خوردن است.

تصویر تصادفی

تصویر تصادفی

مهمترین اخبارورویدادها

امیدوارم خوابم به واقعیت تبدیل شود


ناصری‌پور: هر شب خواب حضور در المپیک را می‌بینم/ جودوکاران در گرجستان کار سختی دارند

خبرگزاری فارس: ناصری‌پور: هر شب خواب حضور در المپیک را می‌بینم/ جودوکاران در گرجستان کار سختی دارند

جودوکار وزن ۶۰ کیلوگرم تیم ملی جوانان و امید گفت:‌ هر شب خواب حضور در المپیک برزیل را می‌بینم و امیدوارم خوابم به واقعیت تبدیل شود.اردوی تیم ملی جوانان و امید جودو برای حضور در مسابقات گرندپریکس گرجستان و مسابقات آسیایی ازبکستان در سالن شهید افراسیابی تهران پیگیری با حضور ۱۷ جودوکار پیگیری‌ می‌شود.

ناصر ناصری‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس،‌ در مورد شرایط اردوهای تیم ملی جوانان و امید جودو، گفت:‌ ۱۰ سال است که عضو تیم ملی جودو هستم و این برای اولین بار است که از لحاظ روحی و روانی در اردوها شرایط خوبی را می‌بینم. کادر فنی واقعا عالی است، مربیان بسیار خوبی در کنار تیم ملی حضور دارند. تا به حال در طول این سال‌ها چنین شرایطی را در اردوهای تیم ملی ندیده بودم. همه نفرات حاضر در اردو از لحاظ روحی و روانی فوق‌ العاده هستند.

وی در ادامه افزود: تمام هدفم را روی کسب نتیجه در مسابقات گرجستان و ازبکستان گذاشته‌ام. خدا را شکر با شرایطی که دارم می‌دانم که می‌توانم بهترین نتیجه را در مسابقات پیش رو کسب کنم. کار سختی را همه ما خواهیم داشت چون در رقابت‌ گرند پریکس گرجستان همه بهترین‌های دنیا برای کسب امتیاز سهمیه المپیک حضور خواهند داشت. قطعا در هر دو رویداد همه ما نتیجه خواهیم گرفت.

نماینده وزن ۶۰ کیلوگرم تیم ملی جودو، گفت: هر کسی که در دو رویداد پیش رو بهترین نتیجه را کسب کند راهی المپیک خواهد شد. امیدوارم هر جودوکاری که حقش است راهی ریودوژانیرو شود. من هر شب خواب حضور در المپیک برزیل را می‌بینم و امیدوارم در دو رویداد پیش رو مدال کسب کنم تا با حضور در برزیل خوابم به واقعیت تبدیل شود.

انتهای پیام/ا

حدیث هفته

امام حسین (ع) فرمودند:

إنَّ أجوَدَ النَّاسِ مَن أعطیَ مَن لا یرجُو.
بخشنده‌ترین مردم کسی است که به آنکه چشم امید به او نبسته، بخشش ‌کند.

آمار بازدیدکنندگان

۴
۴۸
۶۰۸۲۱۵

تبلیغات شما

جودو

تبلیغات باشگاه حکمیه تهرانپارس

تمرین روزهای فرد ساعت 19 الی 20:30