پیام سایت

بزرگترین افتخاردر این نیست که هرگززمین نخوریم ، بلکه در برخواستن پس از هر بار زمین خوردن است.

تصویر تصادفی

تصویر تصادفی

مهمترین اخبارورویدادها

بنا: تلاش می‌کنم نفر سوم اعزامی به المپیک باشم


عضو تیم ملی جودوی جوانان و امید گفت: آرزوی هر ورزشکاری حضور در المپیک است و من هم تلاش می‌کنم تا به عنوان نفر سوم رای برزیل شوم.


اردوی تیم ملی جوانان و امید جودو برای حضور در مسابقات گرندپریکس گرجستان و مسابقات آسیایی ازبکستان در سالن شهید افراسیابی تهران پیگیری با حضور ۱۷ جودوکار پیگیری‌می‌شود.

محمد بنا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط اردوی تیم ملی جوانان و امید، گفت: خدا را شکر از بهمن ماه اردوهای تیم ملی جودو آغاز شده و کادر فنی در کنار مربی بدنساز، ماساژور و پزشک روانپزشک به شدت برای آماده‌سازی نفرات حاضر در اردوها تلاش می‌کنند. خوشبختانه بچه‌های حاضر در اردو از لحاظ روحی روانی انگیزه بسیار بالایی دارند و برای حضور در مسابقات گرندپریکس گرجستان تلاش می‌کنند.

نماینده وزن ۷۳ کیلوگرم در ادامه افزود: جواد محجوب و سعید ملایی سهمیه حضور در المپیک برزیل را تقریبا کسب کرده‌اند و با این حساب جودوی ایران می‌تواند با استفاده از سهمیه قاره‌ها با سه جودوکار راهی ریودوژانیرو شود. مسابقات گرندپریکس گرجستان و قهرمانی آسیا که در ازبکستان قرار است برگزار شود تکلیف نفر سوم را مشخص خواهد کرد.

بنا در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: آرزو هر ورزشکاری حضور در المپیک است و من هم تلاش می‌کنم تا به عنوان نفر سوم رای برزیل شوم. البته ناگفته نماند بچه‌های دیگر نیز شانس حضور در المپیک را دارند.

انتهای پیام/ا

حدیث هفته

امام حسین (ع) فرمودند:

إنَّ أجوَدَ النَّاسِ مَن أعطیَ مَن لا یرجُو.
بخشنده‌ترین مردم کسی است که به آنکه چشم امید به او نبسته، بخشش ‌کند.

آمار بازدیدکنندگان

۳
۳۸
۶۰۸۲۰۵

تبلیغات شما

جودو

تبلیغات باشگاه حکمیه تهرانپارس

تمرین روزهای فرد ساعت 19 الی 20:30