پیام سایت

بزرگترین افتخاردر این نیست که هرگززمین نخوریم ، بلکه در برخواستن پس از هر بار زمین خوردن است.

تصویر تصادفی

تصویر تصادفی

مهمترین اخبارورویدادها

محجوب: برای حضور در المپیک برزیل 100 امتیاز نیاز دارم/ دوباره به اردو بازمی‌گردم


سنگین‌وزن تیم ملی جودو گفت: برای حضور در المپیک برزیل ۱۰۰ امتیاز نیاز دارم و باید با حضور در مسابقات پیش رو به این مهم دست پیدا کنم.


خبرگزاری فارس: محجوب: برای حضور در المپیک برزیل 100 امتیاز نیاز دارم/ دوباره به اردو بازمی‌گردم


جواد محجوب در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، از شرایط اعزام تیم ملی جودو به مسابقات کسب سهمیه المپیک، گفت: مسابقات طبق تقویم سال جدید میلادی آغاز از ۲۱ بهمن‌ماه در کشورهای اتریش، فرانسه و آلمان آغاز خواهد شد. مسئولان فدراسیون نیز برای حضور ما در این رقابت‌ها برنامه‌ ریزی‌های لازم را انجام داده‌اند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا با حضور خدابخش در راس فدراسیون، تغییراتی در این مجموعه رخ داده است یا خیر، عنوان کرد: امیدواریم با آمدن خدابخش به عنوان سرپرست فدراسیون جودو، در این رشته تغییرات خوبی ایجاد شود. بنده یک مقدار مشکلات شخصی داشتم و در این چند روز در اردوها حضور نداشتم. خوشبختانه مشکلاتم رفع شده و به امید خدا به زودی راهی تهران می‌شوم تا دوباره در اردوها برای مدال آوری تلاش کنم.

محجوب در پاسخ به این سوال که آیا حضور شما در المپیک برزیل قطعی شده است یا خیر؟ اظهار داشت: هنوز حضورم در المپیک برزیل قطعی نشده است. ما ۸ مسابقه پیش رو داریم که تعدادی از این رقابت‌ها تا پایان ساری جاری و تعدادی دیگر سال آینده برگزار خواهد شد. ما نیز باید در آن رقابت‌ها برای کسب سهمیه المپیک شرکت کنیم. من برای رسیدن به المپیک برزیل ۱۰۰ امتیاز لازم دارم.

جودوکار سنگین وزن تیم ملی در پاسخ به این سؤال که آیا با حضور در مسابقات پیش رو می‌توانید ۱۰۰ امتیاز را کسب کنید یا خیر؟ گفت: اگر در ۴ رویداد پیش رو که تا پایان سال جاری قرار است برگزار شود نتوانیم صد امتیاز لازم را کسب کنیم، بهتر است که اصلا المپیک نرویم. کسی که بخواهد در المپیک مدال کسب کند باید هدفش بالاتر از کسب سهمیه المپیک باشد.

انتهای پیام/م

حدیث هفته

امام حسین (ع) فرمودند:

إنَّ أجوَدَ النَّاسِ مَن أعطیَ مَن لا یرجُو.
بخشنده‌ترین مردم کسی است که به آنکه چشم امید به او نبسته، بخشش ‌کند.

آمار بازدیدکنندگان

۳
۴۱
۶۱۱۶۰۸

تبلیغات شما

جودو

تبلیغات باشگاه حکمیه تهرانپارس

تمرین روزهای فرد ساعت 19 الی 20:30