پیام سایت

بزرگترین افتخاردر این نیست که هرگززمین نخوریم ، بلکه در برخواستن پس از هر بار زمین خوردن است.

تصویر تصادفی

تصویر تصادفی

مهمترین اخبارورویدادها

میراسماعیلی: اتفاقاتی که برای من رخ داد دسیسه است/ شکایت خواهم کرد


میراسماعیلی: اتفاقاتی که برای من رخ داد دسیسه است/ شکایت خواهم کرد

نایب رئیس فدراسیون جودو گفت: تمام اتفاقاتی که برای من رخ داد یک دسیسه است و همه این موضوع را می‌دانند.

خبرگزاری فارس: میراسماعیلی: اتفاقاتی که برای من رخ داد دسیسه است/ شکایت خواهم کرد


به گزارش خبرگزاری فارس، آرش میراسماعیلی نائب‌ رئیس فدراسیون جودو در صحبت‌های خود با رادیو ورزش در پاسخ به این سؤال که آیا کسی که در جهان مدال‌آور بوده می‌تواند مدیر خوبی باشد یا خیر،‌ گفت:‌ چرا نمی‌تواند باشد؛ ابتدا باید شرایط را برای او ایجاد کنیم. وقتی من از دنیای قهرمانی خداحافظی کردم، در آن مقطع تصمیم بدی برای من گرفته شد و به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شدم. باید ابتدا دوره‌های مربیگری سپری شود و پس از آن به عنوان سرمربی تیم ملی یک قهرمان را منصوب کنیم. در همه جای دنیا به همین شکل است.

میراسماعیلی در ادامه صحبت‌های خود در مورد میزبانی مسابقات جهانی کوراش که به میزبانی لرستان برگزار شد، اظهار داشت: فدراسیون در مورد برگزاری مسابقات جهانی کوراش توانایی این کار را نداشت. فدراسیون در حال حاضر برای گذران امور خود با مشکلات زیادی روبرو است. بنده در آن مقطع با توجه به توانایی‌ها و رابطه خوبی که با استاندار لرستان داشتم می‌دانستم که آنها می‌توانند این میزبانی را برعهده بگیرند. به هر حال یک رویداد بین‌المللی در لرستان به خوبی برگزار شد.

نائب‌ رئیس فدراسیون جودو در مورد حواشی که به وجود آمد و باعث محرومیت او شد، گفت: آن فردی که برادر نماینده کشورمان در مسابقات لرستان بود، کاری را انجام داد که باعث شد قهرمانی از ما گرفته شود. علاوه بر این اتفاق او با حاشیه‌ای که به وجود آورد قهرمانی را از برادر خود نیز گرفت.

وی در ادامه گفت: پس از اتفاقی که در لرستان رخ داد، مسئولان فدراسیون جهانی کوراش حریف نماینده کشور ما را برنده اعلام کردند و بنده به این موضوع محترمانه اعتراض کردم، اما در پایان این اتفاقات برای من رخ داد.

میراسماعیلی در ادامه خاطرنشان کرد: تمام این اتفاقات که برای من رخ داد دسیسه بود و همه این را می‌دانند. این را جدی می‌گویم و حتی شما نیز این موضوع را می‌دانید. البته حتی اتفاقاتی که در ازبکستان برای من رخ داد همه می‌دانند که چه کسانی باعث این اتفاق بودند، اما بنده نمی‌توانم به کسی اتهام بزنم و آنها را به وجدان خودشان واگذار می‌کنم خدا شاهد همه این اتفاقات است.

نائب‌ رئیس فدراسیون جودو در مورد محرومیتی که برای او رخ داد، گفت: کمیته انضباطی نمی‌تواند بدون حضور فرد خاطی تصمیم‌گیری کند. این اتفاقات تخلف است. البته ما به این موضوع اعتراض کردیم که اگر رسیدگی نشود قطعاً به مراجع ذیربط شکایت خواهیم کرد.

میراسماعیلی در پاسخ به این سؤال که آیا سهمیه المپیک به اسم شخص ثبت می‌شود یا خیر، گفت: بله به اسم شخص ثبت می‌شود چون یک ورزشکار باید جزو ۲۲ نفر اول رنکینگ باشد. سهمیه حضور مولایی در المپیک برزیل قطعی شده است، محجوب هم تا این لحظه به طریق سهمیه قاره‌ای  حضورش در المپیک قطعی شده است، اما اگر وی جزو ۲۲ نفر رنکینگ قرار بگیرد ما یک سهمیه قاره‌ای کسب خواهیم کرد.

وی در پایان عنوان کرد: از همه خانواده جودو می‌خواهم برای موفقیت این رشته تلاش کنند تا جودو در آرامش باشد

انتهای پیام/م

حدیث هفته

امام حسین (ع) فرمودند:

إنَّ أجوَدَ النَّاسِ مَن أعطیَ مَن لا یرجُو.
بخشنده‌ترین مردم کسی است که به آنکه چشم امید به او نبسته، بخشش ‌کند.

آمار بازدیدکنندگان

۳
۲۲
۶۰۸۱۸۹

تبلیغات شما

جودو

تبلیغات باشگاه حکمیه تهرانپارس

تمرین روزهای فرد ساعت 19 الی 20:30