پیام سایت

بزرگترین افتخاردر این نیست که هرگززمین نخوریم ، بلکه در برخواستن پس از هر بار زمین خوردن است.

تصویر تصادفی

تصویر تصادفی

کیهان: رستگار برای ریاست جودو ساخته نشده/ می‌خواهد مثل کفاشیان از کمیته شروع کند


عضو کمیته فنی فدراسیون جودو گفت: اصلا رستگار از اول هم برای این کار ساخته نشده بود و من به خاطر همین دلایل به فدراسیون نمی‌روم.


  • خبرگزاری فارس: کیهان: رستگار برای ریاست جودو ساخته نشده/ می‌خواهد مثل کفاشیان از کمیته شروع کند


محمد کیهان  در مورد اینکه شنیده شده رئیس فدراسیون جودو قرار است به عنوان خزانه دار کمیته ملی المپیک انتخاب شود و از فدراسیون جودو خداحافظی کند، گفت: رستگار از این فرصت استفاده کرده و می‌خواهد از فدراسیون دردسرساز جودو برود. البته ناگفته نماند کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال هم برای به قدرت رسیدن در ورزش از همانجا(کمیته المپیک) شروع کرد.

وی در ادامه افزود: به هر حال کمیته ملی المپیک درآمد خوبی دارد و او می‌تواند به سفر هم برود. اصلا او از اول هم برای این کار ساخته نشده بود؛ زمانی که رستگار از ایتالیا آمد راهی سازمان تربیت بدنی شد و کارش را از همان جا برای حضور در فدراسیون جودو آغاز کرد.

عضو کمیته فنی فدراسیون جودو در ادامه عنوان کرد: از اول هم رستگار این کاره نبود. من به همین دلیل است که به این فدراسیون نمی‌روم. بارها من را به فدراسیون دعوت کرده‌اند و به خاطر همین دلایلی که مطرح کردم به فدراسیون نرفته‌ام. در حال حاضر کتابی می‌نویسم در مورد تاریخ جودوی ایران و ناکامی‌ها و به دلایل مشکلات جودو نیز در این کتاب اشاره کرده‌ام.

پیشکسوت تیم ملی جودو در ادامه عنوان کرد: متاسفانه این رفت و آمدها است که جودو را نابود کرده. مسئول سابق فدراسیون جودو رفت و دوباره به این فدراسیون آمده و حالا با یک پست دیگر فعالیت می‌کند. قطعا این فدراسیون منافعی دارد و برخی‌ها می‌روند و دوباره باز می‌گردند. اگر آن‌ها کاری بتوانند در جودو انجام بدهند ایرادی ندارد، اما متاسفانه هدفشان چیز دیگری است.

کیهان در ادامه صحبت های خود خاطرنشان کرد: این دوستان جودو را نابود کردند. آنها رشته‌هایی مثل چوخه، کشتی و ورزش‌های بومی را وارد جودو کردند و از رشته اصلی خود دور کردند. حالا این رشته ناب نیست. حداقل ۱۵ سال زمان می‌خواهیم تا به ۲۰ سال گذشته خود بازگردیم.

وی در پایان صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: جودو نیاز به مربی خارجی دارد؛ هر چند که در یک مقطعی امینی رئیس سابق فدراسیون یک مربی ایتالیایی را به ایران آورد، اما او در‌ آن مقطع بیکار برای خودش می‌گشت. در حال حاضر هم دو مربی کره‌ای آورده‌اند که زیر دست دیگران کار می‌کنند. بدون شک مدال‌هایی که نوجوانان در مسابقات اخیر کسب کرده‌اند فقط به خاطر مربیان کره‌ای است. برای فدراسیونی که فرق بین من و عباس‌نژاد را نمی‌داند متاسفم و باز هم می‌گویم این مدال‌ها دسترنج تلاش مربیان کره شمالی است.

انتهای پیام/م

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید

XML نظرات: RSS | Atom

حدیث هفته

امام حسین (ع) فرمودند:

إنَّ أجوَدَ النَّاسِ مَن أعطیَ مَن لا یرجُو.
بخشنده‌ترین مردم کسی است که به آنکه چشم امید به او نبسته، بخشش ‌کند.

آمار بازدیدکنندگان

۲
۵۵
۵۸۵۹۰۱

تبلیغات شما

جودو

تبلیغات باشگاه حکمیه تهرانپارس

تمرین روزهای فرد ساعت 19 الی 20:30