پیام سایت

بزرگترین افتخاردر این نیست که هرگززمین نخوریم ، بلکه در برخواستن پس از هر بار زمین خوردن است.

تصویر تصادفی

تصویر تصادفی

کوراش قهرمانی جهان - خرم آباد ایران نایب قهرمان مسابقات جهانی کوراش شد


پرونده رقابت‌های کوراش قهرمانی جهان با نایب قهرمانی تیم ملی کشورمان در خرم آباد بسته شد.

خبرگزاری فارس: ایران نایب قهرمان مسابقات جهانی کوراش شد


مسابقات جهانی کوراش که روز پنجشنبه با حضور نمایندگان ۳۳ کشور در خرم آباد آغاز شده بود سرانجام روز گذشته به پایان رسید. در این دوره از مسابقات تیم ملی ازبکستان با کسب پنج مدال طلا به مقام قهرمانی رسید.

همچنین کوراش کاران ایرانی با کسب سه نشان طلا، سه نشان نقره و پنج نشان برنز به مقام نایب قهرمانی دست یافتند. ترکمنستان نیز به عنوان مقام سوم این دوره از مسابقات شناخته شد.

در روز دوم رقابت های جهانی کوراش که در سالن شهید چاغروند خرم آباد جریان داشت ورزشکاران در اوزان، ۶۰- ، ۶۶- ، ۷۳- و آزاد به روی تاتامی رفتند که کوراش کاران ایرانی موفق شدند دو نشان طلا، یک نشان نقره و دو نشان برنز کسب کنند.

در وزن ۶۰- کیلوگرم این دوره از مسابقات "قنبرعلی قنبری" از ایران موفق به کسب مدال طلا شد، "رخمان جما اف" از ازبکستان به مدال نقره دست یافت و همچنین "احسان بهرامیان" و "میرجان تاختایف" از ازبکستان به صورت مشترک مدال برنز را کسب کردند.

در وزن ۶۶- کیلوگرم "معروف قبلی اف" از ازبکستان قهرمان شد، "جبار اف" از ازبکستان نایب قهرمان و "قاسم نوری زاده" کوراش کار لرستانی و "مارات اورازف" از ترکمنستان به صورت مشترک به مقام سوم دست یافتند.

در وزن ۷۳- کیلوگرم "آبرایف" از ازبکستان نشان طلا، "هادی قدیمی" از ایران نشان نقره و "جبار اف" از ترکمنستان و "بیس" از رومانی نشان برنز را کسب کردند.

در وزن آزاد این دوره از مسابقات نیز "ابراهیم قجر" از ایران قهرمان شد و "پارک بیونگ مین" از کره به نایب قهرمانی رسید و همچنین "باکسان گری گوری" از بولیوی و ورزشکاری از ازبکستان به مقام سوم دست یافتند.

انتهای پیام/م

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید

XML نظرات: RSS | Atom

حدیث هفته

امام حسین (ع) فرمودند:

إنَّ أجوَدَ النَّاسِ مَن أعطیَ مَن لا یرجُو.
بخشنده‌ترین مردم کسی است که به آنکه چشم امید به او نبسته، بخشش ‌کند.

آمار بازدیدکنندگان

۱
۴۸
۵۹۰۶۶۴

تبلیغات شما

جودو

تبلیغات باشگاه حکمیه تهرانپارس

تمرین روزهای فرد ساعت 19 الی 20:30