پیام سایت

بزرگترین افتخاردر این نیست که هرگززمین نخوریم ، بلکه در برخواستن پس از هر بار زمین خوردن است.

تصویر تصادفی

تصویر تصادفی

مسابقات جودوی قهرمانی کشور خراسان رضوی قهرمان شد/ تجلیل از خانواده شهدای مدافع حرم

چهلمین دوره رقابت‌های جودو قهرمانی کشور یادواره شهدای مدافع حرم با قهرمانی تیم خراسان رضوی به پایان رسید.


این دوره از مسابقات با حضور ۲۷۳ جودوکار در قالب ۳۳ تیم از استان‌های مختلف به مدت دو روز در سالن خلیج فارس شهرستان مبارکه به میزبانی استان اصفهان برگزار شد که در نهایت خراسان رضوی با یک نشان طلا، ۳ نقره و یک برنز، مقام قهرمانی را از آن خود کرد و تیم‌های تهران با یک طلا، ۲ نقره و ۲ برنز و البرز با یک طلا، یک نقره و یک برنز عناوین دوم و سوم را به دست آوردند. از سوی کمیته برگزاری وحید بنا به عنوان فنی ترین جودوکار خسرو رحیمی به عنوان ورزشکار اخلاق و تیم استان اصفهان به عنوان تیم اخلاق انتخاب و معرفی شدند.

در ابتدای مراسم اختتامیه خدابخش سرپرست فدراسیون جودو با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جودوکار مدافع حرمین از شهیدان حاج عباس عبداللهی، سید میلاد مصطفوی و مصطفی شیخ الاسلامی به نیکی یاد کرد و از آنها به عنوان افتخار جامعه جودو نام برد.

دکتر خدابخش اظهار داشت: فدراسیون به احترام این جودو کاران که به فیض شهادت نایل آمدند این دوره از رقابت‌ها را به نام این طلایه داران ایثار مزین کرد وی به خانواده شهدای جودوکار تبریک و تسلیت گفت. بعد از آن مارش شهدا در سالن محل برگزاری مسابقات طنین انداز شد و ذکر صلوات حضار برای شادی روح این شهدا فضای معنوی در سالن حاکم کرد و سپس تندیس این رویداد به نمایندگان استان‌های محل اقامت خانواده شهدا اهدا گردید.

در مراسم اختتامیه که اولین حضور رسمی خدابخش به عنوان مسئول در یک رخداد جودو محسوب می شد قهرمانان سه وزن دوم رقابت‌ها قبل از سخنرانی سرپرست فدراسیون  به نمایندگی از جامعه جودوی کشور با احترام رسمی این رشته از وی برای صحبت دعوت کردند. شب پایانی این مسابقات با حضور پرشور علاقه‌مندان ابن رشته و مسیولین محلی برگزار شد. ایرانپور نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی، شرفا شهردار مبارکه، علیرضا امینازاده معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش  و جوانان استان اصفهان و برخی از پیشکسوتان جودوی ایران از جمله مهمانان ویژه بودند. مراسم آتش بازی هم پایان بخش چهلمین دوره رقابت‌های جودو قهرمانی کشور بود.

نتایج کامل برترین های اوزان مختلف:

وزن ۶۰- کیلوگرم:۱- ناصر ناصری پور (خوزستان) ۲- محمدرضا صدیقی(البرز) ۳- حسن گروهی و سجاد کریمیان(توابع تهران)

وزن ۶۶- کیلوگرم:۱- علی خجسته (البرز) ۲- سینا کرمی(تهران) ۳- قاسم نوری زاده و احسان بهرامیان (لرستان)

وزن ۷۳- کیلوگرم :۱- وحید بتا (فارس) ۲-امید تیزتک (خراسان رضوی) ۳- میلاد احمدی (البرز) و مسعود خان احمد لو(زنجان)

وزن ۸۱- کیلوگرم : ا- سعید ملایی(تهران) ۲- مسعود قوی بازو( خراسان رضوی) ۳- سبحان رسولی(تهران) و سید مصطفی حسینی(توابع تهران)

وزن ۹۰- کیلوگرم:۱- سید علی اصغر موسوی(لرستان)۲- طیب طالبی(خوزستان) ۳-سعید مرادی(قزوین) و محسن عزیزپور(ایلام)

وزن۱۰۰- کیلوگرم:۱- رامین صفویه( قزوین) ۲- مسعود خرابات( تهران) ۳- احمد جفا کش(خراسان شمالی) و رضا جهانگیری مجد(لرستان)

وزن ۱۰+ کیلوگرم: ۱- جعفر پهلوانی(خراسان رضوی) ۲- جواد محجوب(خراسان رضوی) ۳- مصطفی آهن فروش( اصفهان) و سید حبیب الله میرزاجانی(تهران)

انتهای پیام/م

 

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید

XML نظرات: RSS | Atom

حدیث هفته

امام حسین (ع) فرمودند:

إنَّ أجوَدَ النَّاسِ مَن أعطیَ مَن لا یرجُو.
بخشنده‌ترین مردم کسی است که به آنکه چشم امید به او نبسته، بخشش ‌کند.

آمار بازدیدکنندگان

۱
۵۵
۵۹۰۶۷۱

تبلیغات شما

جودو

تبلیغات باشگاه حکمیه تهرانپارس

تمرین روزهای فرد ساعت 19 الی 20:30